Samochody osobowe sprowadzane z Niemiec

Jak to działa?

  1. po zgłoszeniu Klient otrzymuję w przeciągu 24h w dni robocze maksymalnie 3 oferty aut

  2. po wybraniu przez klienta jednego z nich dokonuję telefonicznej weryfikacji

  3. w przypadku wstępnej decyzji klient otrzymuje pełną ofertę zakupu oraz ofertę sprowadzenia samochodu do Polski

  4. przed oględzinami klient zobowiązany jest wpłacić zaliczkę od 200 PLN do 500 PLN, w zależności od odległości w jakiej znajduję się samochód

  5. oględziny samochodu przeprowadzam osobiście, podczas których jestem w stałym kontakcie z klientem (klient otrzymuje aktualne zdjęcia z oględzin lub jeżeli jest to możliwe, łączę się poprzez komunikator WhatsApp lub Skype z klientem w celu prezentacji samochodu na żywo)

  6. po akceptacji klienta oraz wpłaty przez niego minimum 90% ceny samochodu dokonuje zakupu ww.auta

  7. po wcześniej omówionym transporcie samochód trafia do nowego właściciela

  8. ostateczne zdanie zawsze należy do klienta

Czy import aut z Niemiec musi wiązać się z osobistą wizytą u naszych zachodnich sąsiadów? Nic bardziej mylnego! Oferujemy wysokiej jakości samochody osobowe używane, kierując się preferencjami klientów. Już w ciągu doby można otrzymać od nas nawet do trzech konkretnych propozycji zakupu, w pełni dostosowanych do założeń zleceniodawcy. Następnie klienci wybierają najlepszą dla siebie ofertę, a my organizujemy wyjazdy po samochody do Niemiec. Zapewniamy błyskawiczny import, będąc w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Oferujemy samochody używane, sprowadzane za zachodniej granicy na korzystnych warunkach, które przed realizacją transakcji dokładnie sprawdzamy. Z naszą pomocą szybko zdobędziesz auto o wysokiej klasie z pełną dokumentacją techniczną.

Każdy klient czy to firma czy osoby prywatne mogą liczyć na stały kontakt podczas przeprowadzania diagnostyki. Na podstawie otrzymanych zdjęć, dodatkowych informacji i relacji online, zleceniodawca podejmuje ostateczną decyzję. Wówczas następuje ściąganie samochodów z Niemiec po wcześniej omówionych szczegółach dotyczących transportu. Dbamy o to, aby sprowadzone pojazdy zostały poddane bardzo dokładnym oględzinom. Przed przyjazdem do klienta płaci on niewysoką zaliczkę na poczet kosztów związanych z przetransportowaniem. Dopiero po uzyskaniu od zleceniodawcy pełnej akceptacji jest on zobowiązany do uiszczenia 90% kosztów zakupu samochodu. Oferujemy używane auta od osób prywatnych, z czego większość posiada w pełni udokumentowany przebieg. Postaw na profesjonalną pomoc – sprowadzanie samochodów jeszcze nigdy nie było tak proste!