Niemieckie samochody używane

Dlaczego auto z Niemiec?

  • dużo większy wybór aut - ponad 45 mln zarejestrowanych samochodów
  • auta mocno uszkodzone rzadko poddawane są naprawie gdyż jest to nieopłacalne
  • auta z Niemiec często maja dużo lepsze wyposażenie
  • stan dróg w Niemczech nadal jest dużo lepszy niż w Polsce, co realnie przekłada się na ogólny stan samochodu
  • Niemcy regularnie serwisują swoje samochody i rzadko na tym oszczędzają
  • duża większość aut posiada w pełni udokumentowany przebieg
niemieckie samochody używane

Niemieckie samochody używane

Bartek-Auta to doświadczona firma sprowadzająca auta z Niemiec na indywidualne zamówienie. Możesz u nas zamówić dowolny samochód używany, mając pewność, że będzie on gruntownie sprawdzony pod kątem technicznym i w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku niemieckiego oraz osobista weryfikacja zamówionego auta to nasze największe atuty, które wyróżniają nas spośród konkurentów.

Dlaczego warto sprowadzić samochód z Niemiec?

Do Polski rocznie trafia około 1 miliona samochodów z zagranicy i niemal połowa z nich pochodzi od naszego zachodniego sąsiada. Niemieckie auta używane cieszą się ogromną popularnością niezmiennie od wielu lat, ponieważ spełniają najważniejsze oczekiwania Klientów – są dobrze utrzymane i zadbane, mają pełną dokumentację i można je kupić w niższej cenie niż na rodzimym rynku. Nawet starsze auto sprowadzone zza zachodniej granicy może służyć bezawaryjnie przez wiele kolejnych lat pod warunkiem, że jest dokładnie sprawdzone pod względem technicznym przed zakupem. Teoretycznie równie dobrej jakości pojazdy można znaleźć na rynku francuskim, belgijskim czy holenderskim. Dlaczego zatem największą popularnością cieszą się samochody a zza Odry? Jak się okazuje, powodów jest bardzo wiele.

Ogromny rynek oznacza duży wybór

Nasi zachodni sąsiedzi są jednym z 10 największych rynków motoryzacyjnych na świecie, a w Europie plasują się na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o liczbę kupowanych pojazdów rocznie. Dzięki temu właśnie w tym kraju można liczyć na największy wybór samochodów i to każdej klasy. Niemcy kupują bowiem zarówno ekonomiczne auta miejskie, jak i te najbardziej luksusowe. Można tu znaleźć dosłownie każdy model i to w różnych wersjach pod względem wyposażenia. Audi, Opel, Fiat, Skoda to najczęściej wybierane marki przez Klientów naszej firmy. Duży rynek wiąże się z jeszcze jedną zaletą – w Niemczech znacznie łatwiej wyszukać atrakcyjne okazje cenowe niż w Belgii czy Szwajcarii. Niski koszt sprowadzenia pojazdu

Ze względu na niewielką odległość z Polski ściąganie samochodów zza naszej zachodniej granicy wiąże się z niskimi kosztami i nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Opłacalne okazuje się zarówno przywiezienie auta na lawecie, jak i po prostu przyjechanie nim do kraju.

Dobry stan techniczny nawet wieloletnich samochodów

Niemal każde używane auto sprowadzone zza Odry jest w znacznie lepszym stanie niż jego odpowiednik jeżdżący od nowości po polskich drogach. Wynika to przede wszystkim z tego, że niemieckie drogi są bardzo dobrej jakości. Wpływ na stan technicznych pojazdów ma także kultura jazdy kierowców oraz ich przykładanie dużej wagi do serwisowania pojazdów. Nasi sąsiedzi preferują autoryzowane serwisy i wolą korzystać z oryginalnych części zamiennych, co przyczynia się do dłuższej żywotności aut.

Legendarna niemiecka solidność pod każdym względem

Najchętniej wybierane używane samochody osobowe z Niemiec to przede wszystkim marki pochodzące z tego kraju, takie jak Mercedes, Opel, Audi, Volkswagen czy BMW. Auta te cenione są na całym świecie za swoją niezawodność i wyjątkowo solidne wykonanie, które gwarantują bezawaryjność i wieloletnie użytkowanie pojazdów.

Sprowadzając od kilkunastu lat pojazdy od naszych zachodnich sąsiadów, przekonaliśmy się jednak, że niemiecka solidność przejawia się również w dbałości o inne aspekty eksploatacji samochodów bez względu na markę. Zwykle mają one nienagannie prowadzoną dokumentację, są bogato wyposażone, a także mają zadbaną karoserię. Właśnie dlatego nasi Klienci chętnie zamawiają modele także takich marek jak Fiat, Skoda, Mazda, Nissan, czy Toyota.

Jak odbywa się sprowadzanie auta z Niemiec?

W Bartek-Auta proponujemy wyjątkowo korzystny sposób realizacji zamówień na niemieckie auta używane. Przede wszystkim precyzyjnie wyszukujemy modele według wytycznych Klienta i przedstawiamy mu najlepsze oferty. Dzięki temu, że wybieramy je od sprzedawców indywidualnych, możemy uniknąć prowizji dla lokalnych pośredników i tym samym proponować atrakcyjne ceny.

Po wyborze oferty płaci się jedynie zaliczkę, która pokrywa koszty sprawdzenia auta na miejscu i sprowadzenia go do Polski. Nigdy nie kupujemy samochodów w ciemno – każdy jest przez nas osobiście sprawdzany u sprzedawcy pod względem formalnym i technicznym, a szczegółowe wyniki oględzin przekazywane są Klientowi, który na ich podstawie podejmuje ostateczną decyzję o zakupie i dopiero potem wpłaca pozostałą część należności.

Dzięki naszej pomocy procedura sprowadzenia auta jest bardzo prosta. Jeszcze za granicą załatwiamy wszystkie niezbędne formalności związane z wywozem pojazdu, czyli m.in. z jego przerejestrowaniem i wyrobieniem tymczasowych tablic rejestracyjnych. Następnie przywozimy auto do Polski w sposób ustalony z Klientem. Na miejscu wystarczy już tylko rozliczyć akcyzę w Urzędzie Celnym, przetłumaczyć dokumenty, zarejestrować pojazd w najbliższym urzędzie komunikacji oraz wykupić ubezpieczenie.

Interesuje Cię dobry i tani używany samochód z legalnego źródła oraz pełną dokumentacją? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy sprowadzającej auta z Niemiec. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły usługi. Powiedz nam, o jakim modelu marzysz, a my w ciągu doby Ci go znajdziemy!